Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO CHIMA 70003 Pojazd Orzeł Erisa

70003

Marka: LEGO

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD pobraniowa - 15 zł

+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: sklep@panzabawka.pl

Brak w magazynie

129,00 zł brutto

Opis produktu

LEGO CHIMA 70003 Pojazd Orzeł Erisa

Uwaga! Trzeba ostrzec plemię orłów! Razar i Rizzo zdobyli CHI plemienia orłów i uciekają na skrzydlatym szybowcu-kruku! Eris startuje na orlim myśliwcu, aby schwytać ptasich rabusiów! 
 
Zestaw pozwoli na przeprowadzenie powietrznego kontrataku z użyciem realistycznego dziobu, ruchomych skrzydeł i łap, chwytnych szponów i ogona! Należy przyjąć pozycję ataku i wystrzelić rakiety, aby zestrzelić bandytów lub schwytać ich i wtrącić do pokładowej celi! Można także użyć funkcji katapultowania, aby uciec i przygotować się do kolejnej walki. 
 
Zestaw zawiera:
-  Pojazd z wystrzeliwanymi rakietami
-  Szybowiec - kruk
-  4 bronie CHI
-  Trzy figurki (Eris, Razar, Rizzo)
  • Ilość elementów: 348
  • Wiek dziecka: 8 -14
  • Seria: CHIMA
  • Nr katalogowy: 70003
  • Producent: LEGO
  • Wymiary opakowania: 28 cm x 26 cm x 6,5 cm


LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)
Tagi: LEGO, CHIMA,