Lalki INNE

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Lalki INNE Lalki INNE

Laleczki z serii L.O.L. Surprise! to prawdziwy hit wśród dziewczynek na całym świecie. Te wyjątkowe opakowania kryją w sobie jedną laleczkę, jednak cała zabawa polega na tym, że do samego końca nie wiemy, która laleczka jest wewnątrz opakowania! Odrywanie kolejnych części folii, odkrywanie poszczególnych akcesoriów to etapy prowadzące do rozwiąz...

Laleczki z serii L.O.L. Surprise! to prawdziwy hit wśród dziewczynek na całym świecie. Te wyjątkowe opakowania kryją w sobie jedną laleczkę, jednak cała zabawa polega na tym, że do samego końca nie wiemy, która laleczka jest wewnątrz opakowania! Odrywanie kolejnych części folii, odkrywanie poszczególnych akcesoriów to etapy prowadzące do rozwiązania zagadki i poznania nowej laleczki L.O.L.! Coraz to nowsze serie pozwalają powiększać swoją kolekcję i wymieniać się z przyjaciółkami dodatkowymi akcesoriami. MGA Entertainment – główny producent serii – zdecydował się również stworzyć większe zestawy: do dyspozycji dziewczynek są więc ogromne domki, kampery, walizki ze zwierzątkami, a nawet mebelki do aranżacji wnętrz!

Ciekawym odkryciem  są bez wątpienia laleczki Shimmer i Shine – magiczne dżiny, które spełnią wszystkie życzenia! Seria postaci wyprodukowanych na podstawie serialu animowanego emitowanego na kanale Nickelodeon to prawdziwa gratka dla fanów tej wyjątkowej bajki. Bliźniaczki mają wiele przygód, jednak zawsze chętnie niosą pomoc wszystkim swoim przyjaciołom.

W ofercie znajdują się również lalki Polly Pocket, które zyskały spore grono fanów. Tajemnicza główna bohaterka dzięki magicznemu medalionowi może zmniejszać się do miniaturowych rozmiarów – świat jest piękny z każdej perspektywy! Modne stroje i niebanalne stylizacje to cechy rozpoznawcze laleczek Hairdorables – podobnie jak w serii L.O.L. nie wiemy, jaka postać kryje się wewnątrz opakowania, jednak możemy być pewni, że każda z nich będzie wyglądać naprawdę fantastycznie!

Więcej

Lalki INNE Jest 291 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 291 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 291 elementów