Klocki Konstrukcyjne - Narzędzia

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Klocki Konstrukcyjne - Narzędzia Klocki Konstrukcyjne - Narzędzia

Najpierw zabawa podczas tworzenia, później frajda podczas zabawy!
Tak w jednym zdaniu można by opisać zabawki konstrukcyjne. Klocki, a właściwie elementy o najróżniejszych kształtach, setki śrubek, zaczepów i innych akcesorii, a wszystko po to aby własnoręcznie zbudować specjalistyczny pojazd, maszynę budowlaną, statek kosmiczny lub inne niesamo...

Najpierw zabawa podczas tworzenia, później frajda podczas zabawy!
Tak w jednym zdaniu można by opisać zabawki konstrukcyjne. Klocki, a właściwie elementy o najróżniejszych kształtach, setki śrubek, zaczepów i innych akcesorii, a wszystko po to aby własnoręcznie zbudować specjalistyczny pojazd, maszynę budowlaną, statek kosmiczny lub inne niesamowite urządzenie zgodne z instrukcją lub naszą wyobraźnią.
Do tej kategorii zapraszamy zarówno starszych jak i najmłodszych fanów konstruowania. Firma Alexander zaprasza do poznania serii Mały Kostruktor, to nie lada gratka dla już zaprawionych w konstruowaniu ośmio i więcej latków. Dumel Discovery proponuje coś dla maluszków - dinozaury, pieski, kotki, które można skręcać i rozkręcać za pomocą specjalnej wiertarki. Bigjigs, Melissa & Doug oraz Goki zapraszają wszystkich lubiących konstruować z drewnem i proponują zestawy stolarskie, które wspomogą małych cieśli i zainspirują do własnych twórczych prac. 

Więcej

Klocki Konstrukcyjne - Narzędzia Jest 72 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 72 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 72 elementów