Klocki LEGO

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Klocki LEGO Klocki LEGO

Układanie, budowanie, tworzenie, konstruowanie…, świat klocków zaprasza wszystkich kreatywnych, pomysłowych, małych i dużych, ma świetną zabawę z KLOCKAMI LEGO!
Świat LEGO to przede wszystkim realizowanie własnych pomysłów przez uczestników zabawy, rozbudzanie ich pasji, poznawanie świata, ćwiczenie zdolności manualnych oraz intelektualnych. Cza...

Układanie, budowanie, tworzenie, konstruowanie…, świat klocków zaprasza wszystkich kreatywnych, pomysłowych, małych i dużych, ma świetną zabawę z KLOCKAMI LEGO!
Świat LEGO to przede wszystkim realizowanie własnych pomysłów przez uczestników zabawy, rozbudzanie ich pasji, poznawanie świata, ćwiczenie zdolności manualnych oraz intelektualnych. Czas fantastycznej zabawy i wszechstronnego rozwoju jednocześnie!
Proponujemy w tej kategorii najsłynniejsze serie klocków LEGO dla różnego wieku i zainteresowań, miedzy innymi… Najmłodszych smyków, niespełna dwuletnich, zaprasza LEGO DUPLO – gdzie klocki są dużo większe od klasycznych, elementy prostsze do połączenia, a tematyka zestawów zgodna z zainteresowaniami maluszków w tym wieku, przede wszystkim: pojazdy, zwierzątka oraz domki. Nieco starszym proponujemy klocki z serii JUNIORS, bezpieczne dla dzieci od czwartego roku życia. JUNIORSY są małych rozmiarów, ale nieskomplikowane w swoich zestawach, elementy proste w łączeniu, odpowiednie jako klocki przejściowe pomiędzy DUPLO, a klasycznymi LEGO. Z CREATOR zawsze zbudujemy trzy modele z jednego zestawu. Istna transformacja każdego pojazdu w dwa inne, zwierzątka, robota i wielu budynków.
Z myślą o pięcio i więcej latkach powstały takie serie jak LEGO CITY, NINJAGO, CHIMA oraz STAR WARS. W nich różne światy, zarówno rzeczywiste jak i fantastyczne. W CITY toczy się życie miejskie, w NINJAGO trwa obrona świata, w CHIMA ożywają polinezyjskie mity zaś STAR WARS, to nieustanne kosmiczne podboje. Dedykowane przede wszystkim dziewczynkom są serie LEGO PRINCESS, FRIENDS, oraz ELVES, dzięki którym mogą one odkrywać fantastyczny świat bajkowy, przygody i przyjaźni oraz nieco zaczarowany świat elfów. Dla najstarszych fanów LEGO wprowadziło serię TECHNIC, która umożliwia tworzenie skomplikowanych mechanicznych konstrukcji, niekiedy samodzielnie poruszających się, ze światłem i dźwiękiem.
Co kilka miesięcy firma LEGO wypuszcza na rynek nowości. Rok 2016 to przede wszystkim czas NEXO KNIGHTS, świat rycerzy, walki i honoru… tylko dla odważnych!
Zapraszamy do wyboru serii i zapoznania się z dostępnymi zestawami w poszczególnych podkategoriach tematycznych.

Więcej

Klocki LEGO Jest 1507 produktów.

Podkategorie

 • LEGO NOWOŚCI 2018
 • LEGO BATMAN

  Seria kloców lego dedykowana wszystkim miłośnikom BATMANA. Odtwórz zabawne sceny akcji z filmu lub twórz własne historie za pomocą zestawów LEGO BATMAN MOVIE.

 • LEGO DC SUPER HERO GIRLS
 • LEGO Duplo

  Klocki LEGO DUPLO to seria zaprojektowana dla najmłodszych dzieci w wieku od 1,5 – 5 lat. Klocki te są dwa razy większe od tych tradycyjnych, dlatego łatwo jest je montować i jest mało prawdopodobne, aby zostały połknięte. Świetnie sprawdzają się dla początkujących. Klocki LEGO DUPLO występują w pięknych kolorach przyciągających uwagę każdego budowniczego. Dziecko rozwija swoje umiejętności motoryczne i intelektualne. Wprowadzają w magiczną krainę kreatywnej zabawy.  

 • LEGO City

  LEGO City to seria dedykowana dzieciom w wieku 5 - 12 lat. Zawiera zestawy klocków, z których można budować pojazdy i scenki z życia mieszkańców miasta. LEGO City pozwala dzieciom na pobawienie się w miasto, w którym nie ma czasu na nudę i dużo się dzieje. W miasteczku czuwa policja, która pilnuje porządku i łapie przestępców. Straż pożarna gasi pożary. Ambulans przewozi rannych do szpitala.
  W mieście trwa budowa wieżowca. Znajdują się tutaj maszyny takie jak: koparka, ładowarka, betoniarka, wywrotka. Chłopcy mogą budować samochody albo startować z lotniska samolotem. Seria LEGO City "Odkrywcy Arktyki" to niezwykłe przygody naukowców badających tajemnicze minerały ukryte głęboko w lodach Arktyki. Dołączając do ekipy badaczy i bawiąc się wraz z nową serią Arktyka, można przeżyć niezwykle ciekawe i interesujące mroźne przygody. 

 • LEGO Creator

  LEGO Creator to zestawy, które z jednego modelu pozwalają na zrobienie kilku alternatywnych. Posiadamy zestawy z domkami, pojazdami, samolotami czy zwierzętami. Do każdego modelu dołączona jest instrukcja. I tak na przykład z samochodu sportowego może powstać dwuśmigłowiec, który z kolei przeistacza się w dinozaura. Rozwiązania są ciekawe i zaskakujące. Zestawy LEGO Creator adresowane są dla osób kreatywnych, które oczekują od klocków czegoś więcej. Można powiedzieć, że są to klocki dla młodych inżynierów. Zestawy LEGO Creator rozwijają wyobraźnię i pokazują, jak wiele można zbudować z tych samych klocków!  

 • LEGO® Juniors

  Klocki LEGO®Juniors to seria przeznaczona dla maluchów, które skończyły przygodę z układaniem dużych elementów jak w LEGO DUPLO, ale nie są jeszcze w stanie poradzić sobie ze skomplikowanymi i małymi klockami jak chociażby w LEGO Creator czy LEGO City. Zestawy LEGO Juniors przeznaczone są dla dzieci powyżej czwartego roku życia – elementy są standardowej wielkości klocków LEGO, jednak budowle nie są tak trudne, a wszystkie części zostały odpowiednio posortowane, co zdecydowanie ułatwia złożenie całości. Zestawy te stanowią świetne przejście pomiędzy układaniem sporych elementów, a tych zupełnie małych i o wiele bardziej skomplikowanych. Obecnie bardzo popularne z tej serii są zestawy nawiązujące do najnowszej części bajki Toy Story.

 • LEGO Nexo Knighs

  Główni bohaterowie serii NEXO KNIGHTS to mali rycerze o wielkim duchu walki, odważni i dzielni, ale też weseli i zabawni kiedy trzeba. Clay, Aaron, Lance, Macy i Axl walczą ze złem. Ich największym przeciwnikiem jest Jastro dawny błazen, a teraz wcielenie zła, który na rozkazach Księgi Potworów chce dla niej zdobyć władzę w królestwie Knighton. Rycerze mają wsparcie czarownika Marlocka - Jastro i Księgę wspiera armia lawowych poczwar, zapowiada się wyrównana walka, ale czy na pewno uczciwa i honorowa?
  Najnowsza seria Lego 2016 - NEXO KNIGHT, zaprasza do świata walki dobra ze złem, rycerzy, potworów, czarów, magii i fantastyki!

 • LEGO® Friends

  Heartleake City to wyjątkowe miasteczko zamieszkiwane przez grupę przyjaciółek! Olivia, Emma, Andrea, Mia oraz Stephanie zapraszają do zabawy wszystkie dziewczynki uwielbiające składanie klocków i wspólną zabawę z najlepszą serią LEGO®. Dziewczyny wiedzą, jak spędzać wolny czas, jednak nie rezygnują z codziennych obowiązków: Emma pracuje jako ratownik, Olivia sprzedaje warzywa i owoce na swoim straganie, Mia serwuje pyszną lemoniadę, Stephanie marzy, aby zostać pilotem, a Andrea po ciężkim dniu pracy spędza wolne chwile w górskiej chatce. Przyjaciółki są bardzo pracowite, jednak uwielbiają także rozwijać swoje pasje – w ofercie znajdują się zestawy, w których dziewczyny jeżdżą konno, urządzają konkurs talentów, organizują plac zabaw dla chomików czy jedzą pyszne desery w lokalnej restauracji. Propozycje z serii LEGO Friends z pewnością spełnią oczekiwania każdej małej fanki układania klocków! Sporym zainteresowaniem cieszą się także większe zestawy, jak np. „Dom przyjaźni” czy „Samochód Kempingowy Mii” – pozwalają one jeszcze bardziej rozwinąć kreatywność oraz zdolności manualne i motoryczne maluchów.

      

 • LEGO Elves

   

  Niesamowity świat Elfów przedstawia najnowsza seria LEGO ELVES - dostępna od marca 2015!
  Zagubiona dziewczynka Emily Jones, trafia do krainy Elfów i prosi magiczne stworzenia o pomoc w odnalezieniu zagubionych kluczy do magicznego portalu, dzięki któremu powróci do domu... Czy Aira, Naida, Azari i Farran pomogą Emily? Przekonaj się sama! Fantastyczny świat elfów, magii, przyjaźni, niebezpiecznych podróży, długich poszukiwań oraz wielu emocjonujących przygód... zaprasza!

 • LEGO® Disney

  Bajkowy świat Disneya zaprasza do wspólnego układania klocków LEGO®! Najnowsze serie nawiązujące do ponadczasowych animacji to idealny sposób na kreatywne spędzanie wolnego czasu – w ofercie znajdują się propozycje nawiązujące do „Krainy Lodu” czy wyjątkowych księżniczek znanych na całym świecie: Arielki, Dżasminy czy Aurory. Ułożone zestawy nawiązują do bajkowych scenek znanych wszystkim dzieciom – od teraz z łatwością będą mogły odgrywać fragmenty swoich ulubionych filmów animowanych. W ofercie znajdują się zarówno mniejsze, jak i większe zestawy, które można dowolnie rozbudowywać

   

 • LEGO® Classic

  Seria LEGO® Classic bardzo dobrze rozbudza kreatywność i wyobraźnię maluchów – wielokolorowe elementy można bowiem dowolnie łączyć, budując wszystko, co tylko przyjdzie do głowy! W ofercie znaleźć można zestawy o zróżnicowanej ilości elementów, które sprawdzą się zarówno u początkujących, jak i bardziej zaawansowanych legomaniakach. Classic to szereg pomysłów, których realizacja jest na wyciągnięcie ręki: maluchy z jednego zestawu mogą bowiem zbudować zwierzątka, pojazdy, domki czy dinozaury, tworząc jednocześnie swój własny świat LEGO! Idealną bazą do projektowania poszczególnych budowli może okazać się specjalna płytka konstrukcyjna, na której można rozpocząć budowlę wymarzonej konstrukcji.


   

 • LEGO Hero Factory

  Seria, która przedstawia Fabrykę Bohaterów. Zaliczają się do nich Evo, Furno, Stormer, Breez, Rocka, Bulk i Surge. Każdy z nich posiada broń, maszynę bojową i niepowtarzalne umiejętności do walki ze złymi bestiami. Stają oni w obliczu wielkiego zagrożenia, bowiem okropne mózgi atakują niewinne istoty, a później przeistaczają się w okropne potwory. Mózgi chcą zawładnąć galaktyką. Bohaterowie Hero Factory muszą im w tym przeszkodzić i przepędzić je tam, skąd przybyły. 

 • LEGO® NINJAGO

  LEGO® NINJAGO® to jedna z najpopularniejszych serii duńskich klocków – na jej podstawie powstał bowiem serial animowany „Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu”. Od tego momentu mali fani czterech młodych Ninja: Cole’a, Jaya, Kaia i Zane’a mogą śledzić każdą walkę między obrońcami Krainy Ninjago przed Władcą Podziemi i jego poddanymi. Wraz z każdą częścią serialu pojawiają się nowe postacie, które znaleźć można także w zestawach klocków LEGO – nie sposób przejść obojętnie przed coraz to nowszymi propozycjami, dzięki którym odgrywanie serialowych scenek może być takie wciągające.

  Do dyspozycji dzieci są ogromne zestawy, jak np. Perła Lądu czy Zamek Zapomnianego Cesarza, zawierające ponad tysiąc elementów różnej wielkości! Dla nieco mniej zaawansowanych są także średnie i małe zestawy, które wprowadzą w ten wspaniały świat Ninjago, jak chociażby Mech – Samuraj czy Motocykl Cole’a.

   

 • LEGO® Star Wars

  Fani Gwiezdnych Wojen mogą stworzyć swój własny międzyplanetarny świat i odgrywać najpopularniejsze scenki filmowe – wszystko dzięki najnowszym zestawom klocków LEGO®! Ciemna Strona Mocy nie może zwyciężyć i przejąć panowania nad wszechświatem – skonstruuj świat, w którym sam zadecydujesz, jak potoczą się losy twoich ulubionych filmowych bohaterów! Zbuduj chatkę Mistrza Yody, śmigacz Hana Solo, a nawet najnowocześniejszy Phantom, dzięki któremu każda misja w kosmosie odniesie sukces na miarę wszech czasów! Fani klocków LEGO z pewnością znajdą coś dla siebie, a zabawa przy układaniu nie będzie miała końca.

  Oprócz niesamowitych propozycji do budowania, dzieciaki mogą także dołożyć do swojej kolekcji breloczki z podświetleniem, czy minifigurki, które firma LEGO także posiada w swojej ofercie.

 • LEGO Super Heroes

  Fantastyczna seria inspirowana bohaterami i historiami z komiksów Marvela. W zestawach odnajdziemy figurki prawdziwych bohaterów. Występuje tu między innymi: Batman, Superman, Hulk, Iron Man, Spider–Man czy Wonder Woman. Ich przesłaniem jest motto: „Dobro zawsze zwycięża”. Bohaterowie posiadają nadzwyczajne moce, dzięki którym walczą z wrogami chcącymi zniszczyć świat lub zagarnąć cenne skarby. Linia przeznaczona jest dla grupy wiekowej 5 – 14 lat. 

 • LEGO® Technic

  Seria LEGO® Technic to edycja klocków, która idealnie sprawdzi się dla małych fanów konstruowania i składania pojazdów o skomplikowanej budowie. Maszyny są bowiem wyjątkowo realistyczne, a poszczególne części składowe wyglądają jak te, w realnym życiu. W konstrukcjach głównymi elementami są ośki i elementy z nimi współpracujące. Oprócz tego znajdują się także silniki elektryczne, przekładnie, sprzęgi, siłowniki czy łączniki. Dodatkowo w niektórych zestawach znajdziemy elektronikę, taką jak elementy zdalnego sterowania czy proste programowanie. Twórcy LEGO Technic zadbali więc o to, aby nie zawieźć znawców motoryzacji i odpowiednio dopracować każdy szczegół poszczególnych konstrukcji. Z czasem budowanie każdego zestawu okaże się o wiele łatwiejsze niż na początku, a zaufanie własnej twórczości i zdobytej wiedzy może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Zestawy z tej serii znajdują spore zainteresowanie nie tylko wśród dzieci, ale również wśród dorosłych. Do zbudowania są bowiem małe ciężarówki, wyścigówki, monster trucki, ale również ogromne żurawie czy wielkie maszyny budowlane!

 • LEGO Turtles

  Seria klocków oparta na serialu animowanym i produkcji filmowej, która opowiada o przygodach czterech dzielnych żółwi - wojowników ninja. Raphael, Leonardo, Donatell i Michelangelo chronią miasto przed zakusamu Shreddera. Seria LEGO Żółwie Ninja pozwala bardzo wiernie odtworzyć sceny filmowe i przeżywać z bohaterami niezwykłe przygody. 

 • LEGO Hobbit

  Zestawy LEGO Hobbit umożliwiają zaaranżowanie własnych scen znanych z filmu: „Hobbit: Ostatnia podróż”. Seria ta opowiada o przygodach Hobbita Bilbo Bagginsa i kompanii Thorina Dębowej Tarczy. Każde dziecko może dołączyć do grona krasnoludów i hobbitów, aby przeżywać z nimi niezwykłe fascynujące przygody. Zestawy oraz dołączone figurki pozwolą poznać wspaniałych bohaterów, m.in. jednego z najpotężniejszych czarodziejów Śródziemia, Gandalfa Szarego oraz Golluma. Dzięki nim można powalczyć z okropnymi orkami albo złożyć wizytę Bilbo Bagginsowi.  

 • LEGO Ultra Agents

  LEGO Ultra Agents to seria, która przedstawia miasto Astor atakowane przez tajemniczą grupę superłotrów! Ultra Agenci dysponują mobilnym centrum dowodzenia, quadami i naddźwiękowymi odrzutowcami, aby pokonać złoczyńców i obronić miasto. Czy im się to uda?

 • LEGO Pirates
 • LEGO Bricks & More
  W tej kategorii zebrane są klocki, z których można zbudować prawie wszystko! Możliwości budowania jest nieskończenie wiele! Od samochodów przez zwierzęta w dżungli, rakiety kosmiczne i wiele wiele innych. Wszystko zależy od wyobraźni dziecka! Znajdują się tutaj podstawowe klocki, z nadrukami, a także różne zaskakujące, przedstawiające zakrzywione kształty. Dziecko będzie rozwijało swoją wyobraźnię i kreatywność. Swoje budowle może umieszczać na specjalnych płytkach, które są znakomitą bazą dla każdej konstrukcji. Występują one w różnych kolorach. 
   
 • LEGO Bionicle

  BIONICLE  w nowej odsłonie od 2015 roku!
  Po pięciu latach przerwy i zacnego zastępstwa przez HERO FACTORY, na cierpliwych fanów czeka wspaniała, nowa seria LEGO BIONICLE.
  Bohaterowie wzorowani na postaciach z mitologii polinezyjskiej w swoich nowych, udoskonalonych kreacjach powracają...
  Nowi władcy, Ziemi, Ognia, Lodu, Wody, Skał, Dżungli... przybywają z zamierzchłych otchłani!

 • LEGO® Speed Champions

  Lubisz szybkie, sportowe auta? LEGO® wychodzi naprzeciw wszystkim fanom motoryzacji, przedstawiając zestawy z wyjątkowymi samochodami, które na torze wyścigowym nie mają sobie równych! LEGO Speed Champions to modele do zbudowania, przedstawiające takie pojazdy jak m.in. Ford Fiesta M-Sport WRC, Ferrari F40 czy kultowy Chevrolet Camaro – każdy z nich jest wyjątkowy, a samodzielne skonstruowanie go z klocków LEGO z pewnością uczyni go jeszcze bardziej ciekawym i interesującym. Oprócz tego, w każdym zestawie znajduje się figurka kierowcy oraz dodatkowe elementy wyposażenia, jak chociażby tablice wyników poszczególnych wyścigów czy sygnalizatory świetlne. Zorganizowanie rajdu samochodowego nigdy nie było tak proste jak teraz!

 • LEGO® Minecraft

  Seria klocków nawiązująca do znanej i lubianej na całym świecie gry Minecraft. Gracze mogą w świecie rzeczywistym odtwarzać plansze znane z wirtualnej przestrzeni. Każda rozgrywka polega na przetrwaniu w nieznanym świecie, który za każdym razem jest nieco inny – składa się z pojedynczych bloków, które można dowolnie przebudowywać, tworząc swoją własną wizję tej nieziemskiej krainy! Odkrywanie poszczególnych części świata Minecraft to niesamowita przygoda, w którą wyruszają nie tylko dzieci, ale również młodzież i dorośli. W dalszych etapach gry można przenieść się także do dwóch innych wymiarów: Netheru i Endu – to właśnie tam do zdobycia są wyjątkowe umiejętności i przedmioty, których nie można znaleźć nigdzie indziej. Zestawy LEGO® Minecraft nawiązują bezpośrednio do przestrzeni wirtualnej – podobnie jak tam, w realu również można budować świat niczym z kwadratowych bloków. Każdy zestaw odwołuje do znanej tematyki i przedstawia poszczególne rejony minecraftowej rzeczywistości. W ofercie znajdują się zarówno mniejsze zestawy z poszczególnymi postaciami, jak Steve czy Alex, ale również większe propozycje, dzięki którym własnymi rękoma można zbudować Jaskinię Zombie, Igloo Niedźwiedzia Polarnego czy Wiejską Chatkę.

 • LEGO Mindstorms
 • LEGO® Architecture

  LEGO® Architecture to wyjątkowa seria duńskich klocków, która swoją tematyką nawiązuje do najbardziej znanych budowli z całego świata! Dzięki poszczególnym zestawom można samodzielnie zbudować Statuę Wolności, Empire State Building, Wielki Mur Chiński, a nawet Trafalgar Square! Cechą charakterystyczną tej serii jest wyjątkowa dbałość o detale i próba uchwycenia wszystkich, nawet najdrobniejszych szczegółów wyjątkowych budowli. Każdy poszczególny budynek układa się na specjalnych podkładkach z nazwą miejsca – takie rozwiązanie sprzyja rozbudowywaniu swojej własnej kolekcji. Pierwszy klocek z tej serii powstał już w 2008 roku i od tego momentu edycja jest sukcesywnie powiększana o kolejne architektoniczne arcydzieła.

  LEGO Architecture przeznaczona jest dla dorosłych i młodzieży od dwunastego roku życia. Dzięki tej serii każdy fan układania i konstruowania może znowu poczuć dreszczyk emocji i fascynację z samodzielnej kreacji tego nadzwyczajnego świata klocków LEGO!

 • LEGO Castle

  LEGO Castle jest to seria, która przedstawia czasy średniowiecza i baśniowe. Bohaterami zestawów są cztery rasy: Ludzi, Szkieletów, Krasnoludów oraz Orków. Ludzie posługują się łukami, katapultami, kuszami, toporami. Posiadają hełmy i zbroje. Muszą walczyć ze Szkieletami, na czele których stoi czarnoksiężnik. Szkielety do walki wykorzystują kosy, topory, kusze. Tak jak i Ludzie mają hełmy i zbroje. Po stronie Ludzi walczą Krasnoludy, a przeciwko nim występują Orkowie.
  Zamki, rycerze, walki na miecze z pewnością wzbudzą zainteresowanie dziecka i dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń. LEGO Castle to seria, która opowiada o walce dobra ze złem. 

 • LEGO® Movie 2

  Seria nawiązująca do hitu kinowego, który podbił serca wielu dzieci na całym świecie! Druga część przenosi nas do wyjątkowego Klocburga – miejscowości zamieszkiwanej przez ludziki LEGO®. Niestety mieszkańców spotyka spore zagrożenie ze strony królowej Wisimi, najeźdźców LEGO DUPLO oraz Słodkiej Zadymy – tylko dzielny Emmet może uratować świat LEGO przed całkowitą zagładą i ocalić swoich przyjaciół. Jego pomocnikiem zostaje Rex – równie dzielny poganiacz raptorów. Dwójka przyjaciół zrobi wszystko, aby ich świata nie spotkało nic złego, szczególnie, że w niebezpieczeństwie znaleźli się już Benek, Kicia Rożek oraz Batman! Dzięki wspaniałym zestawom LEGO, maluchy będą mogły odgrywać filmowe scenki lub też tworzyć własne scenariusze! Kto wie, może wówczas historia potoczy się inaczej niż w filmie?

  Zestawy LEGO z tej edycji przeznaczone są dla dzieci powyżej szóstego roku życia, jednak propozycja Goście z planety Duplo u Emmeta i Lucy świetnie sprawdzi się już u dwuletnich maluchów. Starsze dzieci mogą zbudować Trójkołowiec Emmeta oraz Terenówkę Rexa! Na podziw zasługuje też Gwiezdny Statek Słodkiej Zadymy czy Autobus Imprezowy – zestawy zdecydowanie większe, których konstruowanie zajmie nieco więcej czasu. Wszystkie propozycje są jednak wyjątkowo ciekawe i z pewnością przyciągną uwagę małych fanów „LEGO Movie 2”!

 • LEGO The Lord of The...
 • LEGO Chima

  Seria LEGO CHIMA opowiada o Królestwie Chima – magicznej krainie, która niegdyś była prawdziwym rajem. Rządziły tutaj plemiona rozwiniętych zwierząt: Lwów, Krokodyli, Orłów i Wilków. Zawsze zwierzęta współpracowały ze sobą. Bawiły się wspólnie, pracowały. Razem korzystały z surowca naturalnego zwanego CHI. Pewnego dnia jedno z plemion – Krokodyle postanowiło zerwać z tradycją i przejąć kontrolę nad CHI. Najlepsi przyjaciele: Lew Lavali i Krokodyl Cragger stają się wrogami, a Chima zmienia się w pole bitwy. Bezwzględna broń rujnuje święte miejsca kultu. Poszczególne rasy walczą ze sobą o panowanie nad energią CHI.
  Zestawy LEGO CHIMA pozwolą dziecku na zabawę w odzyskanie energii CHI i tym samym przywrócenie równowagi w Królestwie.

   

 • LEGO Nowości 2017

   

  Do tej kategorii zapraszamy wszystkich fanów, którzy lubią być na bieżąco z wydarzeniami w świecie LEGO.
  Znajdziemy tu wszystkie nowości, które zostaną wydane i dotrą na nasze półki w roku 2016.
  Rozszerzenia najsłynniejszych serii, zupełnie nowe, ciekawe kategorie tematyczne, nowe figurki oraz postaci.
  Zapraszamy!

 • LEGO Nowości 2016

   

  Do tej kategorii zapraszamy wszystkich fanów, którzy lubią być na bieżąco z wydarzeniami w świecie LEGO.
  Znajdziemy tu wszystkie nowości, które zostaną wydane i dotrą na nasze półki w roku 2016.
  Rozszerzenia najsłynniejszych serii, zupełnie nowe, ciekawe kategorie tematyczne, nowe figurki oraz postaci.
  Zapraszamy!

 • LEGO Nowości 2015
 • LEGO® Jurassic World

  Wielkie Indoraptory, groźne Pteranodony i straszne Karnotaury to propozycje z najnowszej serii LEGO® Jurassic World! Fani kultowej ekranizacji mogą teraz samodzielnie odtworzyć scenerię znaną z serii filmów i razem z innymi bohaterami przenieść się w ten niespotykany świat, w którym rządzą dinozaury, a ludzie nie mają zbyt wiele do powiedzenia. Filmy Jurassic zyskały miano jednych z najpopularniejszych na świecie, a przygody bohaterów stały się inspiracją do stworzenia różnorodnych figurek, maskotek, czy gier. Duńska marka klocków również nie pozostała dłużna i wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich fanów, projektując zestawy o różnej ilości elementów i zróżnicowanym stopni trudności.

  Zachowania olbrzymów nie da się przewidzieć, ale można je odtworzyć! Propozycje LEGO z tej serii to prawdziwa gratka dla fanów Jurassic WorldPościg Raptorów czy Atak Indoraptora to zestawy, które idealnie odzwierciedlają filmową scenerię i nawiązują do popularnych kadrów znanych z kinowego ekranu. W ofercie znajdują się również mniejsze zestawy, które z pewnością rozbudzą ciekawość i sprawią, że seria stanie się jeszcze bardziej interesująca.

 • LEGO® Harry Potter

  Szkoła magii i czarodziejstwa w Hogwarcie to miejsce, w którym zapewne każdy fan serii o Harrym Potterze, chciałby się znaleźć! Kto nie marzył o wyczarowaniu swojego Patronusa, naprawieniu okularów jednym machnięciem różdżki czy rozegraniu meczu quidditcha na najszybszej miotle? Z najnowszymi zestawami LEGO®Harry Potter nic nie stoi na przeszkodzie, by spełnić swoje najskrytsze marzenia i stać się prawdziwym czarodziejem. Zestawy klocków nawiązują do znanych scen z poszczególnych części filmów – można przypomnieć sobie, na jakiej zasadzie działa Błędny Rycerz, czego nie lubi Hardodziob oraz czego najbardziej boi się Ron Weasley! Wszystko to odbywa się jednak na tle walki dwóch najsilniejszych czarodziejów wszech czasów: Harry’ego Pottera i Lorda Voldemorta. Dorosły Tom Marvolo Riddle chce zapanować nad całym światem czarodziei, pozbyć się mugoli i zaprowadzić mroczne rządy, których  mieliby strzec śmierciożercy i dementorzy. Harry i jego przyjaciele zrobią jednak wszystko, by pokonać Czarnego Pana – jak zakończy się ostateczne starcie? Czy Harry’emu uda się zniszczyć wszystkie horkruksy?

  Każda z propozycji została zaprojektowana w taki sposób, by jak najlepiej odzwierciedlić filmowe kadry i rozbudzić wyobraźnię najmłodszych fanów Harry’ego Pottera. W ofercie znajdują się zestawy o rozmaitych wielkościach: począwszy od stu elementowego Expecto Patronum, a kończąc na ogromnej Wielkiej Sali w Hogwarcie, która liczy prawie 900 klocków LEGO.

 • Unikitty
 • LEGO NOWOŚCI 2019
 • LEGO® Overwatch

  Overwatch® to klasyczna strzelanka stworzona przez Blizzard Entertainment w 2016 roku. Gra sukcesywnie zyskiwała coraz większą liczbę fanów – wszystko dzięki wyjątkowo ciekawej fabule osadzonej w przyszłości, kiedy to sztuczna inteligencja zaczęła wymykać się spod kontroli. Każda rozgrywka to walka między dwiema sześcioosobowymi drużynami, mająca miejsce w realnych lokalizacjach, jak np. Starożytny Egipt czy Japonia.

  Zestawy LEGO® Overwatch® nawiązują do scenek z poszczególnych rozgrywek. Niektóre zestawy przedstawiają przeróżne postacie, które można spotkać w grze – dzięki temu można w realu odgrywać to, co zostało przedstawione podczas gry. Fani z pewnością znajdą dla siebie coś interesującego, a różnorodna wielkość zestawów pozwoli dobrać coś najbardziej odpowiedniego.

 • LEGO® Avengers

  Superbohaterowie znowu w akcji! Postacie znane z kinowych ekranów trafiły do wyjątkowych zestawów LEGO® z serii AvengersKapitan Ameryka, Iron Man, Hulk czy Thor znowu pokażą, co potrafią! Produkcje filmowe powstały na podstawie znanych komiksów Marvela i podobnie jak one stały się jednymi z najpopularniejszych na świecie. Ostatnia część „Avengers: Koniec gry” zyskała miano najbardziej dochodowej produkcji wszech czasów. Zestawy LEGO Avengers w świetny sposób nawiązują do produkcji Marvela i pozwalają wszystkim fanom odgrywać scenki znane z wielkiego ekranu. Zestawy mają różny stopień trudności i przeznaczone są dla maluchów powyżej szóstego roku życia.

 • LEGO Kraina Lodu Frozen 2
 • Lego Nowości 2020
 • LEGO Hidden Side
na stronę
Pokazuje 101 - 150 z 1507 elementów
Pokazuje 101 - 150 z 1507 elementów