ZESTAWY EDUKACYJNE - Czytamy, Liczymy, Zgadujemy, Poznajemy!

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

KAPITAN NAUKA Zagadki SuperQUIZ KOTY 6107814

6107814

Marka: EDGARD

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD pobraniowa - 15 zł

+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: sklep@panzabawka.pl

Brak w magazynie

24,00 zł brutto

Opis produktu

KAPITAN NAUKA 6107814 - Zagadki SuperQUIZ - KOTY 

Trenuj umysł z książeczkami i kartami obrazkowymi! To seria ilustracji przeznaczona dla dzieci od 7. roku życia, które chcą ćwiczyć logiczne myślenie. To nic trudnego, wystarczy odrobina motywacji, zaangażowania i dobrych ćwiczeń. Zapraszamy do wspólnej nauki oraz zabawy!

Oto zestaw z serii SuperQUIZ od Kapitana Nauki, w której znajdziemy wspaniałe ilustracje z quizem. Dostaniesz wiele możliwości nauki... Zdjęcia przedstawiają różne kocie rasy w wielu kolorach. W komplecie ponad 160 pytań oraz wskazówek, które dotyczą życia zwierzątka. Zawsze z drugiej strony karty możesz sprawdzić szybko poprawną odpowiedź! Zagadki są ułożone w taki sposób, aby szybko wciągnąć dziecko do gry. Dodatkowo format łatwo zmieści się idealnie w Twojej dłoni! Wszystko, czego potrzeba w jednym miejscu! Nauka przez zabawę i połączenie przyjemnym z pożytecznym! Od teraz nauka nie będzie już Twoim wrogiem!

Poszerzysz swoją wiedzę o:
- występujące rasy,
- pielęgnację i żywienie,
- kocie zwyczaje.

Kartki książeczki są usztywnione, a tym samym bardziej trwałe. W komplecie znajdziemy aż 160 zagadek na pięknych, ilustrowanych kartach.

  • Wiek dziecka: 7+
  • Producent: EDGARD
  • Seria: SuperQUIZ
  • Kod producenta: 6107814
  • Wymiary opakowania: wys. 18,5 cm x szer. 6,5 cm x gł. 2 cm

EDGARD - wydawnictwo działające od 1996 roku, jest wiodącym producentem książek, audiobooków, publikacji multimedialnych do nauki ponad 32 języków obcych oraz nowoczesnych poradników z serii Samo Sedno. Wydawca słynnej serii edukacyjnej dla dzieci KAPITAN NAUKA, która podczas wspaniałej zabawy zapewnia maximum edukacji. Wszystkie publikacje wydawnictwa cechuje wysoka jakość materiałów merytorycznych oraz różnorodność tematyczna.
Wydawnictwo kieruje ofertę do klientów indywidualnych, szkół, innych wydawnictw oraz firm. Prowadzi również specjalistyczne serwisy internetowe poświęcone edukacji i nauce języków. Wydawnictwo jest członkiem Polskiej Izby Książki oraz wspiera Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE.

 

Produkty powiązane

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)