Zabawki Plastyczne

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

HASBRO B5520 - Ciastolina Play-Doh - DENTYSTA

B5520

Marka: Hasbro

Koszty dostawy:

Kurier DHL - 11 zł

Kurier DHL pobranie - 15 zł

Paczkomat Inpost - 9 zł

Odbiór na poczcie - 7 zł

Zakupy powyżej 250 zł
WYSYŁKA GRATIS!

69,00 zł brutto

-20,00 zł

89,00 zł brutto

(56,10 zł netto)

Opis produktu

HASBRO B5520 - Ciastolina Play-Doh - DENTYSTA

PLAY- DOH ciastolina, to miękka masa plastyczna, która pobudza kreatywność i duszę artystyczną dziecka. Pociechy mogą wyczarować co tylko zechcą. Przy tym rozwijają swoją wyobraźnię i doskonalą umiejętności manualne. Jest to również przydatny produkt do nauki rozróżniania kolorów i kształtów.
Ciastolina Play-Doh łatwo nie wysycha, jest bezpieczna podczas zabawy jak i w przypadku ewentualnego połknięcia. Jeśli pociecha zachęcona przyjemnym zapachem postanowi skosztować odrobinę ciastoliny – nic mu się nie stanie!

Co znajdziemy w proponowanym zestawie tematycznym? Wesołego dentystę!

Play-doh DENTYSTA to świetny sposób na oswojenie maluszka z nie zawsze ulubionymi wizytami u stomatologa. Twój szkrab może poznać podstawowe mechanizmy leczenia ząbków i zrozumieć jak ważna jest odpowiednia higiena jamy ustnej. Przekona się, że w gabinecie lekarskim nie ma się czego bać, a dentysta z wiertłem przestanie być postacią ze złych snów.
Czy ktoś ma tu zepsutego zęba? Proszę na fotel! Wizytę pacjenta trzeba zacząć nietypowo bo od uformowania zębów dzięki załączonym formom. Możesz też stworzyć ubytki, które potem wypełnisz plombami. Dodatkowo, aby pacjent cieszył się równymi ząbkami, załóż mu aparat ortodontyczny. Nie zapomnij o "umyciu" jego zębów szczoteczką z pastą.

Zestaw zawiera:
-  głowa pacjenta,
-  narzędzia dentystyczne,
-  szczoteczkę do zębów,
-  formę do odciskania zębów,
-  tuby ciastoliny - 4 szt.

  •  Wiek dziecka: 3+
  •  Producent: Hasbro
  •  Nr katalogowy: B5520
  •  Wymiary opakowania: wys. 21,5 cm x szer. 28 cm x gł. 7 cm
Hasbro to druga pod względem wielkości firma na świecie zajmująca się produkcją zabawek i gier planszowych. Jej produkty są znane i lubiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Hasbro to twórca takich gier jak Monopoly, Scrabble lub Jenga. W ofercie firmy bardzo popularna jest między innymi seria dla dziewczynek My Little Pony lub Pet Shop. Hasbro to producent i sprzedawca słynnej, bardzo znanej i uwielbianej przez dzieciaków ciastoliny Play-Doh. Firma ciągle stara się podążać za aktualnymi trendami i łączyć swą ofertę z tym, co jest modne i na czasie. 
 

Produkty powiązane

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)