Zabawki Plastyczne

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

HASBRO B1860 - Ciastolina Play-Doh - KRAINA LODU ANNA

B1860

Marka: Hasbro

Koszty dostawy:

Kurier DHL - 11 zł

Kurier DHL pobranie - 15 zł

Paczkomat Inpost - 9 zł

Odbiór na poczcie - 7 zł

Zakupy powyżej 250 zł
WYSYŁKA GRATIS!

89,00 zł brutto

(72,36 zł netto)

Opis produktu

HASBRO B1860 - Ciastolina Play-Doh - KRAINA LODU ANNA

PLAY- DOH ciastolina, to miękka masa plastyczna, która pobudza kreatywność i duszę artystyczną dziecka. Pociechy mogą wyczarować co tylko zechcą. Przy tym rozwijają swoją wyobraźnię i doskonalą umiejętności manualne. Jest to również przydatny produkt do nauki rozróżniania kolorów i kształtów.
Ciastolina Play-Doh łatwo nie wysycha, jest bezpieczna podczas zabawy jak i w przypadku ewentualnego połknięcia. Jeśli pociecha zachęcona przyjemnym zapachem postanowi skosztować odrobinę ciastoliny – nic mu się nie stanie!

Co znajdziemy w proponowanym zestawie tematycznym? Wspaniały, zimowy świat krainy lodu i jej bohaterów!
Zestaw pozwali na stworzenie nowych, wyjątkowych kreacji dla Anny, ozdobienie sani w kolorowe gwiazdki i płatki śniegu oraz ulepienie bałwanka Olafa. Renifer Sven z ochotą zabierze maluszki w wyjątkową, zimową podróż do krainy wyobraźni. To, jak będzie wyglądała Anna, sanie czy Olaf, zależy wyłącznie od pomysłu małych artystów.

Zestaw zawiera:
- figurkę Anny
- figurkę Svena - nożyk
- sanie
- forma Olafa
- kubki ciastoliny - 5 szt.

  •  Wiek dziecka: 3+
  •  Producent: Hasbro
  •  Nr katalogowy: B1860
  •  Wymiary opakowania: wys. 32,5 cm x szer. 30 cm x gł. 6 cm
Hasbro to druga pod względem wielkości firma na świecie zajmująca się produkcją zabawek i gier planszowych. Jej produkty są znane i lubiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Hasbro to twórca takich gier jak Monopoly, Scrabble lub Jenga. W ofercie firmy bardzo popularna jest między innymi seria dla dziewczynek My Little Pony lub Pet Shop. Hasbro to producent i sprzedawca słynnej, bardzo znanej i uwielbianej przez dzieciaków ciastoliny Play-Doh. Firma ciągle stara się podążać za aktualnymi trendami i łączyć swą ofertę z tym, co jest modne i na czasie. 
 

Produkty powiązane

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)