Zabawki Edukacyjne

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

Dumel Discovery - 61270 - Gra aktywna - Doktor EuGENIUSZ

61270

Marka: Dumel Discovery

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: sklep@panzabawka.pl

99,00 zł brutto

Opis produktu

Dumel Discovery - 61270 - Gra - Doktor EuGENIUSZ

Co wiesz, czego nie wiesz…kilka zer zaraz zmobilizuje cię do większego skupienia i może się uda, choć w tym tempie to nie lada wyzwanie!
Doktor EuGeniusz rządzi zespołem, choć nie zawsze poważnie! 500 tematów w głowie doktorka sprawia, że nikt nie wie jakiego pytania należy się spodziewać, zaś on zawsze wie jak rozbawić towarzystwo! Mądry doktorek jest bardzo rezolutny, uwielbia robić żarciki i psikusy, zatem nikt poważny długo z nim nie wytrzyma! Skoro ustaliliśmy, że gra jest odpowiednia dla lubiących śmiech i dobrą zabawę, czas na szczegóły.

Zasiadamy wokół doktorka, przełącznik na plecach przesuwamy na ON i naciskamy jego łysą głowę. On zaraz mówi co i jak, i zabawa się rozpoczyna. EuGeniusz zadaje pytanie i wskazuje kto zaczyna rundę odpowiedzi. Gracze kolejno rzucają odpowiedzi, po czym naciskają głowę i następny… runda toczy się w szybkim tempie, do momentu kiedy czas się skończy, o czym decyduje doktorek. Wszyscy czuwają wspólnie nad uczciwością podczas zabawy i reagują na powtórzenia lub błędne odpowiedzi przyjaciół. Jeśli potrzebujemy czasu na dyskusję naciskamy dwa razy głowę doktorka i obradujemy nad wątpliwościami. Jeśli zaś chcemy przerwać zabawę na dłuższą chwilę naciskamy dwa razy krawat doktorka i włącza się PAUZA. Głowa i krawat to części interaktywne zabawki, dzięki którym zabawka ma duże możliwości. Doktor EuGeniusz czuwa nad każdą rundą i kieruje rozgrywką. Za błędne odpowiedzi, powtórzenia lub nie zmieszczenie się w czasie, EuGeniusz lub przeciwnicy w rozgrywce rozdają kolorowe krążki z zerami, co nigdy nie cieszy obdarowanego. Grę przegrywa osoba, która po skończonej rozgrywce ma najwięcej zerowych krążków, zaś zwycięzca, to ten z ich najmniejszą liczbą. Ale za nim to się stanie, pada mnóstwo ciekawych pytań z różnych dziedzin życia i nauki. Coś mądrego, coś śmiesznego, coś ciekawego, coś dziwnego… można się dowiedzieć kiedy przyjaciele wokół, a EuGeniusz w środku!

Proste zasady, których nie musisz znać, ponieważ doktor EuGeniusz wszystko wyjaśnia, oraz liczba graczy od 2 do 10 sprawiają, że do zabawy można zaprosić wiele osób w różnym wieku! Gra łączy pokolenia, zaś jej niewielkie rozmiary sprawiają, że mieści się nawet w damskiej torebce i jest wygodna do zabrania wszędzie tam, gdzie chcemy się dobrze bawić!

Zestaw zawiera:
- grę dr. euGeniusz - 1 szt.
- krążki - 20 szt.

  •  Wiek dziecka: 6+
  •  Liczba graczy: 2-10
  •  Ilość elementów: 21
  •  Nr katalogowy: 61270
  •  Producent: Dumel Discovery
  •  Wymiary zabawki, około: wys. 12 cm x szer. 14 cm x gł. 10 cm
  •  Wymiary opakowania: wys. 25 cm x szer. 23 cm x gł. 12 cm
  •  Wymagane baterie: 3 x 1,5V AAA (zawarte w zestawie)

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych  stworzonych po to, aby dzieci mogły się uczyć poprzez zabawę. Podstawowym celem marki Dumel Discovery jest stworzenie produktów, które będą służyły rozwojowi dzieci już we wczesnych etapach ich życia. Zabawki te uczą liczenia, literowania, rozpoznawania kształtów, roślin, zwierząt czy dźwięków. Często dziecko uczy się poprzez zgadywanie, rymowanki czy zabawy pamięciowe. Produkty są bezpieczne i na najwyższym poziomie, gdyż Dumel Discovery dba o staranny dobór partnerów produkcyjnych. 

Produkty powiązane

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)