Klocki

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

COBI 1760 ACTION TOWN Izba Przyjęć

5902251017606

Marka: Cobi

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD pobraniowa - 17 zł

+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: [email protected]

Brak w magazynie

18,00 zł brutto

Opis produktu

Cobi - Action Town - Izba Przyjęć

ACTION TOWN to seria klocków Cobi w której znajdziemy wszystko co konieczne i niezbędne do sprawnego funkcjonowania miast i miasteczek oraz dla ich mieszkańców. Trzeba zadbać o bezpieczeństwo, zatem nie brakuje tu odważnych strażaków i dzielnych policjantów z nowoczesnym sprzętem i pojazdami. O czystość zadbają śmieciarki, zamiatarki oraz inne sprzęty czyszczące, zaś place budowy wypełnione są maszynami budowlanymi oraz silnymi pojazdami. W mniejszych miejscowościach tętni życie farmerów oraz młynarzy wyposażonych w specjalistyczny sprzęt rolniczy. Tu zawsze jest gwar i wiele się dzieje!

W naszym mieście izba przyjęć zawsze ma pełno roboty. Chorzy czekają w kolejce do gabinetu. Izba przyjęć wyposażona jest w nowoczesny sprzęt. W gabinecie znajdziemy biurko z komputerem oraz fotel lekarski dodatkowo na pacjenta czeka łóżko na, którym lekarz dokona diagnozy choroby oraz wózek inwalidzki do przewożenia chorych na poszczególne sale w szpitalu.

Zestaw zawiera:
-  klocki - 40 szt.
-  figurki  - 2 szt.
-  akcesoria dodatkowe

Zamieszczone zdjęcia są przykładowe i nie stanowią oferty handlowej. W rzeczywistości produkt może różnić się kolorem lub niektórymi szczegółami, od widocznych na zdjęciach. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

  • Wiek dziecka: 5 +
  • Seria: ACTION TOWN
  • Nr katalogowy: 1760
  • Producent: Cobi Factory S.A.
  • Wymiary opakowania: wys. 13 cm x szer. 15 cm x gł. 3,5 cm

Cobi –  to jeden z największych światowych producentów wysokiej jakości klocków konstrukcyjnych dla dzieci. Tworzy bezpieczne zabawki najwyższej jakości, będące rozrywką dla całej rodziny! Od 27 lat dba o nieustanny rozwój, co zostało docenione w ponad 60 krajach świata! Cobi jest największym producentem klocków konstrukcyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej, wyłącznym, jednym z największych, importerów i dystrybutorów ogromnego asortymentu zabawek licencyjnych: kreatywnych, edukacyjnych, lalek, modeli plastikowych do sklejania i składania, zabawek interaktywnych, strategicznych i wielu innych. Cobi to partner największych i najlepszych firm z branży na świecie m.in. Spinmaster, Revell, Moose, Zapf Creation, Character Options.
Sztandarowy produkt, klocki konstrukcyjne jest znany i ceniony na całym świecie za wzornictwo, jakość i za to, że jest produkowany w całości w Polsce, w pięknym, podkarpackim Mielcu.

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)