ZESTAWY NAUKOWE - CHEMIK, KONSTRUKTOR

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

Clementoni Naukowa Zabawa LABORATORIUM MECHANIKI Wodnosamolot i Hydroplan 50060

50060

Marka: Clementoni

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD pobraniowa - 15 zł

+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: sklep@panzabawka.pl

Brak w magazynie

34,00 zł brutto

Opis produktu

Clementoni - Naukowa Zabawa - LABORATORIUM MECHANIKI - Wodnosamolot i Hydroplan - 50060

NAUKOWA ZABAWA to ciekawa seria edukacyjna od Clementoni, skierowana do wszystkich młodych odkrywców i badaczy świata przyrody, kosmicznych przestrzeni oraz prahistorii. Proponuje zestawy, dzięki którym można w ciekawy sposób zdobyć wiedzę teoretyczną i praktyczną z danej dziedziny, nauczyć samodzielnie wykonywać różne eksperymenty i doświadczenia oraz poznawać i analizować ich zaskakujące efekty.

LABORATORIUM MECHANIKI to zestaw Naukowej Zabawy, w której stworzysz naprawdę niesamowite rzeczy! To zestaw konstrukcyjny, który oferuje ponad 130 wymiennych elementów! Już dziś możesz zbudować wodnosamolot i hydroplan! To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników kreatywnej zabawy! Laboratorium Mechaniki bawi i uczy równocześnie - dziecko pozna i zobaczy, w jaki sposób działają poszczególne części w maszynie! Pora na długą, manualną i...niezwykle wciągającą zabawę! Twoją pasją są różnego rodzaju maszyny i pojazdy? Od teraz nie będziesz mógł przestać o nich myśleć! W razie problemów z montażem - pomoże Ci ilustrowana instrukcja! Zestaw pomaga w rozwoju zdolności manualnych, kreatywności oraz pomysłowości.

NAUKOWA ZABAWA, gwarantuje czas zajmującej zabawy i nauki jednocześnie. Doskonale wpływa na rozwój umiejętności logicznego myślenia, koncentracji, uczy pracy zespołowej, odpowiedzialności, zdolności motorycznych, pobudza kreatywność, chęć poznawania świata oraz zdobywania wiedzy praktycznej. To dobry pomysł na spędzanie wolnego czasu dla uczniów szkoły podstawowej w gronie rówieśników lub rodziny.
Wszystkie preparaty użyte w zestawach są w pełni naturalne i bezpieczne zarówno dla dzieci jak i środowiska.

Zestaw zawiera:
- elementy do montażu -130 szt.
- instrukcję -1 szt.

  •  Wiek dziecka: 8+
  •  Ilość elementów: 130
  •  Producent: Clementoni
  •  Seria: Naukowa Zabawa
  •  Nr katalogowy: 50060
  •  Wymiary opakowania: wys. 19 cm x dł. 28 cm x gł. 5 cm

Clementoni – firma założona w 1963 roku we włoskim Recanati przez Marco Clementoni, który w garażu wraz z kilkoma przyjaciółmi opracowywał i ręcznie wykonywał pierwsze modele gier edukacyjnych. Tak powstała słynna seria gier Sapientino. Obecnie marka Clementoni jest znana i doceniana w wielu krajach świata, zaś jej zabawki, gry edukacyjne oraz puzzle uwielbiane przez miliony nie tylko najmłodszych fanów. Clementoni proponuje zabawki dla dzieci od 0 do 12 roku życia i starszych. Jej najsłynniejsze serie zabawek to Babyclementoni, Disney Baby oraz Clemmy. Gry edukacyjne są zdominowane przez wspomnianą markę Sapientino oraz serię Naukowa Zabawa, która nieustannie zaskakuje nas nowymi zestawami.

Produkty powiązane

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)