ZESTAWY NAUKOWE - CHEMIK, KONSTRUKTOR

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

Clementoni - 60894 - Zestaw Naukowy - Naukowa Zabawa - Jaka jest Pogoda?

8005125608942

Marka: Clementoni

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD pobraniowa - 17 zł

+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: [email protected]

Brak w magazynie

42,00 zł brutto

Opis produktu

   Clementoni -  Naukowa Zabawa - Jaka jest Pogoda?

  NAUKOWA ZABAWA to wyjątkowa seria edukacyjna od Clementoni, dedykowana wszystkim młodym odkrywcom i badaczom otaczającego nas świata, kosmicznych przestworzy oraz prehistorycznych zagadek. Poleca zestawy dzięki którym, można w ciekawy sposób zdobyć odpowiednią wiedzę teoretyczną i praktyczną z danej dziedziny, nauczyć samodzielnie wykonywać różne eksperymenty i doświadczenia oraz poznawać ich efekty. Przy tworzeniu linii Naukowa Zabawa brali udział słynni naukowcy tacy jak profesor Guliano Menthini czy organizacje - Europejska Agencja Kosmiczna (ESA), dzięki którym seria jest naprawdę wyjątkowa, a jej walory naukowe dokładnie potwierdzone.

JAKA JEST POGODA to jeden z zestawów Naukowej Zabawy związany atmosferą, a dokładniej z ustalaniem i przewidywaniem pogody. Przed wszystkimi małymi meteorologami czeka ciekawe wyzwanie, bowiem trzeba samemu zbudować stację pogodową, zainstalować różne urządzenia pomiarowe, niezbędne w każdej szanującej się placówce tego typu. Na specjalnej platformie jest miejsce na wiatromierz, termometr, deszczomierz, higrometr oraz anemometr. Sprzęt jest jak najbardziej prawdziwy, a cała stacja po złożeniu gotowa do ustawienia na zewnątrz i mierzenia czynnikó pogodowych. Dzięki specjalnej książeczce mały badacz dowie się jak dokonywać wszelkich pomiarów meteorologicznych, odczytywać i interpretować wyniki, i tym samym być mistrzem w jej przewidywaniu! To jaka dzisiaj będzie pogoda?

Czas z  zestawami NAUKOWA ZABAWA, to chwile zajmującej zabawy i nauki jednocześnie. Doskonale wpływa na rozwój umiejętności logicznego myślenia, koncentracji, uczy pracy zespołowej, zdolności motorycznych, pobudza kreatywność, chęć poznawania świata oraz zdobywania wiedzy praktycznej. To dobry pomysł na spędzanie wolnego czasu w gronie rówieśników lub rodziny.

Zestaw zawiera:
-  podstawę stacji meteorologicznej
-  naklejki
-  deszczomierz z podziałką
-  wiatromierz
-  termometr
-  wilgotnościomierz ( higrometr )
-  pokrywę higrometru
-  elementy anemometru
-  pipetę
-  kubek z zakrętką
-  pręt mocujący do terenu
-  ilustrowaną instrukcję

Zamieszczone zdjęcia są przykładowe i nie stanowią oferty handlowej. W rzeczywistości produkt może różnić się kolorem lub niektórymi szczegółami, od widocznych na zdjęciach. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

 •  Wiek dziecka: 8+
 •  Producent: Clementoni
 •  Seria: Naukowa Zabawa
 •  Nr katalogowy: 60894
 •  Wymiary opakowania: wys. 26 cm x szer. 35 cm x gł. 7 cm

Clementoni – firma założona w 1963 roku we włoskim Recanati przez Marco Clementoni, który w garażu wraz z kilkoma przyjaciółmi opracowywał i ręcznie wykonywał pierwsze modele gier edukacyjnych. Tak powstała słynna seria gier Sapientino. Obecnie marka Clementoni jest znana i doceniana w wielu krajach świata, zaś jej zabawki, gry edukacyjne oraz puzzle uwielbiane przez miliony nie tylko najmłodszych fanów. Clementoni proponuje zabawki dla dzieci od 0 do 12 roku życia i starszych. Jej najsłynniejsze serie zabawek to Babyclementoni, Disney Baby oraz Clemmy. Gry edukacyjne są zdominowane przez wspomnianą markę Sapientino oraz serię Naukowa Zabawa, która nieustannie zaskakuje nas nowymi zestawami.

 

Produkty powiązane

  Zadaj pytanie o produkt

  Zadaj pytanie o produkt.

  Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

  (opcjonalnie)
  *(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)