Zabawki Plastyczne

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

Ciastolina Play-Doh - B0306 - Zakręcona Lodziarnia

B0306

Marka: Hasbro

Koszty dostawy:

Kurier DHL - 11 zł

Kurier DHL pobranie - 15 zł

Paczkomat Inpost - 9 zł

Odbiór na poczcie - 7 zł

Zakupy powyżej 250 zł
WYSYŁKA GRATIS!

99,00 zł brutto

(80,49 zł netto)

Opis produktu

Ciastolina Play-Doh - B0306 - Zakręcona Lodziarnia

PLAY- DOH ciastolina, to miękka masa plastyczna, która pobudza kreatywność i duszę artystyczną dziecka. Pociechy mogą wyczarować co tylko zechcą. Przy tym rozwijają swoją wyobraźnię i doskonalą umiejętności manualne. Jest to również przydatny produkt do nauki rozróżniania kolorów i kształtów. Ciastolina Play-Doh nie wysycha, jest bezpieczna podczas zabawy jak i w przypadku ewentualnego połknięcia. Jeśli Wasza pociecha zachęcona przyjemnym zapachem postanowi skosztować odrobinę ciastoliny – nic mu się nie stanie!

Zestaw Zakręcone Lody, pomoże ci stworzyć wspaniałe lody. Naciśnij żółty uchwyt i wyciskaj ciastolinową masę lodową do waflowych kubeczków i kryształowych pucharków. Na ramionach i podstawie lodziarni, możesz wygnieść kolorowe dodatki do dekorowania lodów. Zaproś przyjaciół na lodową ucztę!

Zestaw zawiera:
-  lodziarnię,
-  2 łyżki,
-  3 rożki na lody,
-  2 pucharki na lody,
-  2 tuby ciastoliny klasycznej,
-  3 tuby ciastoliny Plus.

Zamieszczone zdjęcia są przykładowe i nie stanowią oferty handlowej. W rzeczywistości produkt może różnić się kolorem lub niektórymi szczegółami, od widocznych na zdjęciach. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

  •  Wiek dziecka: 3+
  •  Ilość elementów: 12
  •  Producent: Hasbro
  •  Nr katalogowy: B0306
  •  Wymiary opakowania: wys. 22,5 cm x szer. 30,5 cm x gł. 8 cm
Hasbro, to druga pod względem wielkości firma na świecie zajmująca się produkcją zabawek i gier planszowych. Jej produkty są znane i lubiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Hasbro to twórca takich gier jak Monopoly, Scrabble lub Jenga. W ofercie firmy bardzo popularna jest między innymi seria dla dziewczynek My Little Pony lub Pet ShopHasbro to producent i sprzedawca słynnej, bardzo znanej i uwielbianej przez dzieciaków ciastoliny Play-Doh oraz najbardziej znanych obecnie, zabawek strzelających z serii Nerf. Firma ciągle stara się podążać za aktualnymi trendami i łączyć swą ofertę z tym, co jest modne i na czasie. 

Produkty powiązane

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)