Zabawki Plastyczne

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

Ciastolina Play-Doh - A7394 - Wesołe Pojazdy Budowlane - Pracowita Piła Buzz

A7394

Marka: Hasbro

Koszty dostawy:

Kurier DHL - 11 zł

Kurier DHL pobranie - 15 zł

Paczkomat Inpost - 9 zł

Odbiór na poczcie - 7 zł

Zakupy powyżej 250 zł
WYSYŁKA GRATIS!

99,00 zł brutto

(80,49 zł netto)

Opis produktu

Ciastolina Play-Doh - A7394 - Wesołe Pojazdy Budowlane - Pracowita Piła Buzz

PLAY- DOH ciastolina, to miękka masa plastyczna, która pobudza kreatywność i duszę artystyczną dziecka. Pociechy mogą wyczarować co tylko zechcą. Przy tym rozwijają swoją wyobraźnię i doskonalą umiejętności manualne. Jest to również przydatny produkt do nauki rozróżniania kolorów i kształtów. Ciastolina Play-Doh nie wysycha, jest bezpieczna podczas zabawy jak i w przypadku ewentualnego połknięcia. Jeśli Wasza pociecha zachęcona przyjemnym zapachem postanowi skosztować odrobinę ciastoliny – nic mu się nie stanie!

Praca na budowie może być zabawna!
Stwórz pachołki ostrzegawcze, kolorowe belki i narzędzia. Bierz się do działania razem z pracowitą Piłą Buzz! "Ostrze" piły możesz wymienić na podwójne, dzięki któremu zrobisz z ciastoliny prosty pasek.

Zestaw zawiera:
-  4 tuby ciastoliny Play-Doh,
-  Piłę Buzz,
-  ramię obrotowe,
- 2 wymienne ostrza.
 
Zamieszczone zdjęcia są przykładowe i nie stanowią oferty handlowej. W rzeczywistości produkt może różnić się kolorem lub niektórymi szczegółami, od widocznych na zdjęciach. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.
  •  Wiek dziecka: 3+
  •  Ilość elementów: 8
  •  Producent: Hasbro
  •  Nr katalogowy: A7394
  •  Wymiary opakowania: wys. 24 cm x szer. 41,5 cm x gł. 11 cm 
Hasbro to druga pod względem wielkości firma na świecie zajmująca się produkcją zabawek i gier planszowych. Jej produkty są znane i lubiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Hasbro to twórca takich gier jak Monopoly, Scrabble lub Jenga. W ofercie firmy bardzo popularna jest między innymi seria dla dziewczynek My Little Pony lub Pet Shop. Hasbro to producent i sprzedawca słynnej, bardzo znanej i uwielbianej przez dzieciaków ciastoliny Play-Doh. Firma ciągle stara się podążać za aktualnymi trendami i łączyć swą ofertę z tym, co jest modne i na czasie. 

Produkty powiązane

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)