Główna

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

BRIO 33790 Kolejka drewniana WIEŚ - ZESTAW Z KONIKIEM

33790

Marka:

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD pobraniowa - 15 zł

+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: sklep@panzabawka.pl

Brak w magazynie

239,00 zł brutto

Opis produktu

BRIO 33790 Kolejka drewniana WIEŚ - ZESTAW Z KONIKIEM

Wybierz się na przejażdżkę konną po pięknej, zielonej okolicy. Zobacz, jak w oddali zielona lokomotywa pokonuje kolejne przewyższenia pośród szpiczastych, szarych skał. Po powrocie do domu trzeba wyczyścić sierść wierzchowca i pozwolić mu odpocząć w zagrodzie. Jeżdżący po okolicy pociąg ciągnie zieloną przyczepkę towarową, w której może przetransportować konia na wyścigi. Na miejscu czekają już białe płotki, rozstawione w rzędzie, przez które będziemy skakać.

Zestaw z figurką konia to wiele możliwości zabawy. Można połączyć go z innymi produktami BRIO, rozbudować, ale dobrze sprawdzi się też jako pierwszy zestaw kolejki drewnianej. Znajdziemy w nim komplet torów: tory proste, łuki, zakręty, zjazdy i podjazdy; wsporniki pod tor w kształcie skał, budynek zagrody z boksem, figurkę jeźdźca w specjalnym stroju i konika w profesjonalnej, niebieskiej narzutce. Trakcja kolejowa jest także wyposażona w przejazd z czerwoną barierką. Figurka posiada ruchomy tułów i kończyny, można ją także posadzić na koniu. Przy trakcji kolejowej umieszczamy czerwoną stajnię z boksem dla konia. Wewnątrz znajdziemy także wbudowany prysznic, który ułatwia pielęgnację wierzchowca. W zestawie znajduje się także lokomotywa na baterie, która samodzielnie porusza się po torach po włączeniu odpowiedniego guzika na dachu pojazdu. Do lokomotywy doczepimy otwierany wagon, którym przetransportujemy figurkę konia. Zestaw BRIO można dowolnie rozbudować o kolejne elementy i dodatki, które zagwarantują niekończące się możliwości zabawy.

Zabawa kolejką drewnianą i dodatkami rozwija wyobraźnię i kreatywność malucha, zwłaszcza poprzez odgrywanie wymyślonych historii. Jaki jest cel podróży pasażerów? Kim są? Jakie fantastyczne przygody spotkają ich po drodze? Jaki towary przewozimy w wagonach? Dokąd musimy je przetransportować? Dodatkowo, budowanie trakcji kolejowej i łączenie torów wspomaga umiejętności manualne i koordynacyjne dziecka. 

Wszystkie zestawy firmy BRIO są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BigJigs, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

Zestaw zawiera:

- komplet torów
- lokomotywa i wagon
- figurki: jeździec i koń
- akcesoria

  • Wiek dziecka: 3+
  • Ilość elementów: 28
  • Nr katalogowy: 33790
  • Producent: BRIO
  • Wymiary opakowania: 35cm x 35cm x 12cm

BRIO to szwedzka firma, która specjalizuje się w produkcji kolejki drewnianej. Początki jej działalności sięgają ponad sto lat wstecz. Firma jako jedna z pierwszych wymyśliła własny system kolejki drewnianej, na którym wzorowały się inne marki. Produkty BRIO cechuje wysoka jakość wykonania. Drewno, używane w produkcji, to głównie buk, rzadziej sosna. Część elementów ma także elastyczne połączenia plastikowe, dzięki czemu wykazuje się większą funkcjonalnością. Producent dba o bezpieczeństwo i rozwój dzieci, proponując zabawki, które wpływają na wyobraźnię, kreatywność oraz umiejętności manualne i koordynacyjne. 

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)